Shopping Cart
Login

Seznam závodů počítaných do poháru

Žákovský pohár se koná ze čtyř závodů a finále (tedy 11 startů), ale do celkového pořadí se počítá pouze 7 startů.

  • 2016-06-04/2016-06-05 - Ehrenfriedersdorf (GER)
  • 2016-06-18/2016-06-19 - České Petrovice (CZE)
  • 2016-06-25/2016-06-26 - Schwarzenbach (AUT)
  • 2016-06-25/2016-06-26 - Madarao (JPN) - ZRUŠENO - CANCELLED
  • 2016-07-18/2016-07-22 - Maragriveta (ITA) - žákovský kemp + finále poháru, jedou se 3 disciplíny

Výsledky závodů


Průběžné pořadí v poháru

U10 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 KNOROVá Lenka 50 (*) 50 (*) 50 50 50 50 50 50 50 350
2 DALL OLIO Elena 0 0 0 0 0 0 40 40 30 110
3 OETTL Noemi 0 0 0 0 0 0 30 0 40 70
4 WIESEHÜTTER Johanna 40 0 0 0 0 0 0 0 0 40
4 BLÁHOVá Tereza 0 0 40 0 0 0 0 0 0 40

U10 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 LORANZI Luca 50 (*) 50 (*) 50 50 50 50 50 50 50 350
2 KNOR Václav 40 40 16 (*) 30 (*) 40 40 40 40 40 280
3 KAŠICKý Matěj 0 0 40 40 0 0 30 30 30 170
4 LORANZI Alessio 0 0 0 0 30 30 20 20 20 120
5 LIŠKA Šimon 0 0 30 20 0 0 0 0 0 50
6 TRNKA Filip 0 0 20 0 0 0 0 0 0 20
7 ČERNICKý Matěj 0 0 0 16 0 0 0 0 0 16
8 PUECHER Victor 0 0 0 0 0 0 0 0 12 12
8 AGOSTINI Bryan 0 0 0 0 0 0 12 0 0 12

U12 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 STLOUKALOVá Sára 40 10 (*) 30 40 50 50 50 50 16 (*) 310
2 KORYNTOVá Aneta 50 50 0 0 40 0 40 40 50 270
3 POSCH Viktoria 0 40 50 50 0 16 5 30 40 231
4 KASALOVá Natálie 30 30 20 (*) 30 30 20 20 16 (*) 30 190
5 JEŽOVá Anna 0 0 40 20 16 0 16 7 10 108
6 SUCHÁ Tatiana 20 20 10 16 10 10 8 (*) 8 (*) 10 96
7 FREGONA Giorgia 16 16 16 12 8 0 10 8 7 (*) 86
8 BARBARICH Michele 0 0 0 0 0 30 12 12 30 84
9 HETFLEISCH Tina 0 0 0 0 0 0 30 20 12 62
10 HORICKÁ Karolína 0 12 12 10 20 0 0 0 0 54
11 STANIEK Sofia 0 0 0 0 12 40 0 0 0 52
12 GAVALIEROVá Sára 0 0 0 0 0 12 7 6 6 31
13 LIBARDI Federica 0 0 0 0 0 0 6 0 5 11
14 LIBARDI Roberta 0 0 0 0 0 0 0 0 4 4

U12 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 RUFFINONI Luca 50 50 50 50 50 50 50 50 50 350
2 MUNZAR Jakub 40 40 40 40 0 0 20 40 20 240
3 IORI Andrea 0 0 0 0 30 40 40 20 40 170
4 BAGOZZI Kevin 0 0 0 0 40 30 12 16 16 114
5 BERTAGNO Michael 0 0 0 0 0 0 30 30 30 90
6 FERRAZZA Umberto 0 0 0 0 0 0 16 8 10 34
7 SEGANTI Nathan 0 0 0 0 0 0 10 12 12 34
8 VIDOLI Davide 0 0 0 0 0 0 8 10 8 26

U14 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 ALTMANN Chantal 50 0 30 (*) 30 50 50 50 50 50 330
2 GRASSI Giorgia Rosita 16 (*) 30 40 50 30 30 20 (*) 30 30 240
3 DRAHOVSKá Vanesa 40 50 16 (*) 20 10 (*) 40 30 40 16 236
4 REJCHRTOVá Eliska 0 20 50 40 40 20 0 0 40 210
5 DIETZ Anni 30 40 12 (*) 12 20 0 40 16 20 178
6 ČERNICKÁ Anna 0 0 20 16 16 16 16 20 10 114
7 MASTALLI Nicole 0 0 0 0 0 0 12 12 12 36
8 ARMANI Giorgia 0 0 0 0 12 12 0 0 0 24
9 ENZ Nadin 20 0 0 0 0 0 0 0 0 20
10 ENTENFELLNER Paula 0 0 0 0 8 10 0 0 0 18

U14 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 KNOR Ales 50 0 50 50 50 4 (*) 50 16 7 273
2 GALLER Alex 7 50 30 2 30 50 0 0 50 219
3 ČERNICKÝ Jakub 40 30 20 0 20 40 20 30 16 (*) 200
4 BORÁK Martin 30 12 40 40 40 0 0 12 20 194
5 IVÁNEK Pavel 20 40 16 30 16 20 40 0 12 (*) 182
6 WASESCHA Silvan 16 0 0 0 10 30 16 50 30 152
7 SCHOEN Leopold 0 0 8 20 5 12 10 10 40 105
8 BURKHARDT Björn 8 16 3 3 6 7 8 20 6 77
9 CERENTIN Roberto 12 0 0 16 12 16 0 0 0 56
10 JARŮŠEK Tomás 0 20 12 12 0 0 0 0 0 44
11 MACHÁČEK Max 6 0 5 10 3 (*) 5 4 10 4 44
12 SOMMAVILLA Enrico 0 0 6 8 8 8 0 0 8 38
13 GOSETTI Elia 10 0 4 5 7 6 12 0 0 32
14 BOŘEK Adam 0 0 2 4 0 0 5 8 0 19
15 HANINGS Lucas 0 0 10 7 0 0 0 0 0 17
16 SANDNER Lukas 0 0 0 0 4 10 0 0 0 14
17 DOSTÁL Jakub 0 0 7 6 0 0 0 0 0 13
18 PETTINI Nicolo 0 0 0 0 0 0 7 0 5 12
19 PASINI Otto 0 0 0 0 0 0 6 0 2 8
20 PALMA Giacomo 0 0 0 0 0 0 3 0 3 6

U16 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 GASPERI Ambra 40 50 30 (*) 50 50 40 40 20 (*) 50 320
2 FRIČOVÁ Nikol 50 40 50 30 16 (*) 30 50 0 30 280
3 ABRAHÁMOVá Šárka 30 0 40 40 40 0 16 40 40 246
4 VESELÁ Alena 0 0 0 16 30 50 0 50 20 166
5 BÍLÁ Martina 0 30 20 20 0 20 12 0 16 118
6 MILESI Federica 0 0 0 0 0 0 20 30 12 62
7 OMI Chisato 0 0 0 0 0 0 30 16 10 56
8 NOVAK Lena 0 0 16 12 20 0 0 0 0 48
9 ŠTEFFANOVÁ Terezie 20 20 0 0 0 0 0 0 0 40
10 JÄHNIGEN Julia 16 0 0 0 0 0 0 0 0 16
11 BĚLEHRÁDKOVÁ Lea 0 0 12 0 0 0 0 0 0 12

U16 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL České Petrovice GS České Petrovice SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Maragriveta GS Maragriveta SL Maragriveta Cross Total
1 ZUBERBÜHLER Ralph 40 20 50 50 50 50 50 6 50 340
2 BORÁK Jan 50 50 40 40 40 0 30 0 40 290
3 HERRMANN Elias 30 30 20 30 30 10 20 50 7 (*) 210
4 SCHIAVETTI Nicolo 10 16 16 16 20 8 (*) 40 0 20 138
5 JÁNOŠKA Alex 20 40 30 20 16 6 1 (*) 4 (*) 5 137
6 ZAMBONI Filippo 7 7 0 0 12 40 10 40 8 124
7 RICHTER Lukas 12 0 8 (*) 10 8 20 16 16 30 112
8 MARTINELLI Alessandro 8 0 0 0 5 16 4 30 16 79
9 KREJČÍ Vojtech 16 10 10 8 10 7 (*) 12 7 3 (*) 73
10 LIBARDONI Nicolo 0 12 7 6 7 4 (*) 6 12 10 60
11 FUELOEP Tim 0 0 5 5 4 30 7 0 4 55
12 BINELLI Andrea 0 0 0 0 6 12 5 10 12 45
13 YAMANAKA Ren 0 0 0 0 0 0 8 20 16 34
14 SCHRAMM Paul 0 0 12 12 0 5 0 0 0 29
15 POSCH Sebastian 0 0 4 4 0 0 0 8 0 16
16 KAŠICKÝ Jan 0 0 6 7 0 0 0 0 2 15
17 SICKO Samuel 0 8 0 0 0 0 0 0 0 8
18 VIDOLI Gabriele 0 0 0 0 0 0 2 5 1 8
19 PERLOTTO Lorenzo 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3
19 SCHANIEL Vito 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3

Jelikož dva nejhorší výsledky se nezapočítávají do celkového hodnocení poháru, výsledky označené (*) nejsou započítané.

Two worst results of each competitor are not counted into overall cup standing. Therefore results marked with (*) are not counted.

Contact information

  • Ing. Martin Štěpánek, ESmont spol. s r.o.
    Černovická 13, Brno, Česká Republika
    IČO: 60736062
    DIČ: CZ60736062
  • Email: m.stepanek@grasski.net
  • Tel: +420 603148858
  • Copyright © 2016 Grasski.net