Shopping Cart
Login

Výsledky z roku 2016 jsou ZDE. Results from 2016 season are HERE.

Seznam závodů počítaných do poháru v roce 2017

Žákovský pohár se koná ze čtyř závodů a finále (tedy 11 startů), ale do celkového pořadí se počítá pouze 7 startů.

  • 2017-05-27/2017-05-28 - Ehrenfriedersdorf (GER)
  • 2017-06-17/2017-06-18 - Piešťany (SVK)
  • 2017-06-24/2017-06-25 - Schwarzenbach (AUT)
  • 2017-07-24/2017-07-29 - Rettenbach (Bad Tatzmannsdorf) (AUT) - žákovský kemp + finále poháru, jedou se 3 disciplíny
  • 2017-08-05/2017-08-06 - Štítná nad Vláří - Popov (CZE)

Výsledky závodů

  • 2017-05-27 - Ehrenfriedersdorf (GER) - GS
  • 2017-05-28 - Ehrenfriedersdorf (GER) - SL
  • 2017-06-17 - Piešťany (SVK) - GS
  • 2017-06-18 - Piešťany (SVK) - SL
  • 2017-06-24 - Schwarzenbach (AUT) - GS
  • 2017-06-25 - Schwarzenbach (AUT) - SL
  • 2017-07-27 - Rettenbach (Bad Tatzmannsdorf) (AUT) - GS
  • 2017-07-28 - Rettenbach (Bad Tatzmannsdorf) (AUT) - SL
  • 2017-07-29 - Rettenbach (Bad Tatzmannsdorf) (AUT) - Cross
  • 2017-08-05 - Štítná nad Vláří - Popov (CZE) - GS
  • 2017-08-06 - Štítná nad Vláří - Popov (CZE) - SL

Průběžné pořadí v poháru

U10 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

U10 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

U12 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
3 KORYNTOVÁ Aneta 50 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 62
4 KNOROVÁ Lenka 40 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 56
1 KASALOVÁ Natálie 30 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70
1 HETFLEISCH Tina 20 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70
6 GAVALIEROVÁ Sara 16 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36
5 SUCHA Tatiana 12 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 42
7 WIESEHÜTTER Johanna 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10

U12 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
1 KNOR Václav 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100

U14 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
1 STLOUKALOVÁ Sára 50 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90
3 DIETZ Anni 40 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70
2 REJCHRTOVÁ Eliska 30 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80

U14 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
1 KNOR Ales 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
2 CERNICKÝ Jakub 40 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80
3 HANINGS Lucas 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60
4 CERENTIN Roberto 20 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36
5 RUFFINONI Luca 16 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36
7 STEVENS Boris 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
6 MACHACEK Max 10 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 22

U16 - dívky

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
1 VESELÁ Alena 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
2 DRAHOVSKÁ Vanesa 40 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80
4 ABRAHÁMOVÁ Sárka 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
3 DIETRICH Miriam 20 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50

U16 - kluci

Position   Ehrenfriedersdorf GS Ehrenfriedersdorf SL Piešťany GS Piešťany SL Schwarzenbach GS Schwarzenbach SL Rettenbach GS Rettenbach SL Rettenbach Cross Štítná nad Vláří - Popov GS Štítná nad Vláří - Popov SL Total
1 ZUBERBÜHLER Ralph 50 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100
3 FÜLÖP Tim 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40
2 RICHTER Lukas 30 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70
5 LIBARDONI Nicolo 20 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36
6 BURKHARDT Björn 16 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28
11 GOSETTI Elia 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KREJCÍ Vojtech 10 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17
9 POSCH Sebastian 8 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16
4 JÁNOSKA Alex 7 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 37
10 JARUSEK Tomás 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
12 IVÁNEK Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MARTINELI Alessandro 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20

Jelikož dva nejhorší výsledky se nezapočítávají do celkového hodnocení poháru, výsledky označené (*) nejsou započítané.

Two worst results of each competitor are not counted into overall cup standing. Therefore results marked with (*) are not counted.

Contact information

  • Ing. Martin Štěpánek, ESmont spol. s r.o.
    Černovická 13, Brno, Česká Republika
    IČO: 60736062
    DIČ: CZ60736062
  • Email: m.stepanek@grasski.net
  • Tel: +420 603148858
  • Copyright © 2016 Grasski.net