Český pohár

Průběžné pořadí ČP 2021

Aktualizováno po ČP Orlické Záhoří

Umístění Jméno Ročník Pohlaví Země Klub České Petrovice
2021-06-12
GS/SL
České Petrovice
2021-06-13
GS/SL
Orlické Záhoří
2021-07-10
GS
Orlické Záhoří
2021-07-10
SG
Orlické Záhoří
2021-07-11
SL
Předklášteří
2021-08-07
GS
Předklášteří
2021-08-07
SG
Předklášteří
2021-08-08
SL
Štítná nad Vláří
2021-09-18
GS
Štítná nad Vláří
2021-09-18
SG
Štítná nad Vláří
2021-09-19
SL
Celkem
TALENT
1 Wojtyla Ondra 2008 M CZE Ski Mosty 25 50 50 50 50             225
2 Macura Kristián 2011 M CZE Ski klub Victoria Brno z.s. 50 35 35 35 35             190
3 Raška Jakub 2007 M CZE Individuální člen 35 25 25 25 25             135
5 Seifertová Gita 2011 L CZE Lyžařský klub Svinec z.s. 20 20 16 16 16             88
6 Hála Vít 2013 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 16 10 12 12 12             62
7 Mičková Kristýna 2009 L CZE Lyžařský klub Svinec z.s. DNS DNS 20 20 20             60
8 Seifertová Marika 2010 L CZE Lyžařský klub Svinec z.s. 12 16 6 5 10             49
9 Kalandra Dušan 2009 M CZE Individuální člen DSQ 12 10 8 7             37
10 Hynčica Jakub 2012 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 7 6 5 6 6             30
11 Mičková Helena 2013 L CZE Lyžařský klub Svinec z.s. DNS DNS 8 10 8             26
12 Šebek Jan 2013 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 10 8 DNS DNS DNS             18
13 Topinka Jiří 2014 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 8 7 DNS DNS DNS             15
14 Wojtyla Marian 2011 M CZE SKI Vítkovice - Bílá z.s. DNS DNS 7 7 DNS             14
                                   
U10 - PŘÍPRAVKA
1 Bočková Anna 2013 L CZE Ski Team Chřiby z.s. DSQ 50 50 50 50             200
                                   
U10 - PŘÍPRAVKA
1 Vitek Matej 2013 M SVK   50 50 50 50 50             250
2 Machánek Tadeáš 2012 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. DSQ 35 35 35 35             140
3 Topinka Jiří 2014 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS DNS 20 20 25             65
4 Šebek Jan 2013 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS DNS 25 25 DNF             50
5 Hrnčiar Maxim 2013 M SVK   DNS DNS DNS DNS DNS             0
                                   
U12 - PŘEDŽAČKY
1 Dobrovská Eliška 2010 L CZE Orlický ski team z.s. 50 35 50 35 20             190
2 Suchá Karolína 2010 L CZE SKI Řetězárna 35 50 12 50 16             163
3 Trnková Thea 2011 L CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. DSQ 12 35 20 50             117
4 Volentierová Timea 2011 L SVK   25 16 16 16 35             108
5 Knorová Adéla 2011 L CZE JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 20 20 20 12 25             97
6 Jebavá Nikol 2010 L CZE Individuální člen 16 25 25 25 DNF             91
                                   
                                   
U12 - PŘEDŽÁCI
1 Štěpánek Matyáš 2010 M CZE Lyžařský klub Zlín 50 50 50 50 50             250
2 Juhos Sebastian 2010 M CZE Ski klub Victoria Brno z.s. 35 25 35 35 DNF             130
3 Šebek Filip 2011 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 25 35 DNF 25 35             120
4 Bojanovský Radek 2010 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DSQ 20 20 20 DNF             60
5 Mikulička Matyáš 2010 M CZE Spolek Grasski Štítná DNS DNS 25 DNF 25             50
6 Wojtyla Marian 2011 M CZE SKI Vítkovice - Bílá z.s. DNS DNS DNS DNS DNS             0
                                   
                                   
U14 - MLADŠÍ ŽÁČKY
1 Bláhová Tereza 2009 L CZE Orlický ski team z.s. 50 50 50 50 50             250
2 Lepejová Lívia 2009 L SVK   35 25 DNS DNS DNS             60
3 Korienková Kristína 2009 L SVK   20 35 DNS DNS DNS             55
4 Bošková Alžbeta 2009 L SVK   25 20 DNS DNS DNS             45
                                   
                                   
                                   
U14 - MLADŠÍ ŽÁCI
1 Polanský Robin 2008 M CZE Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. 50 35 50 50 50             235
2 Pešl Jan 2009 M CZE Nordika Ski Zlín, z.s 25 50 35 35 35             180
3 Liška Šimon 2009 M CZE Spolek Grasski Štítná 35 25 25 25 25             135
4 Šulík Tobiáš 2009 M CZE Spolek Grasski Štítná 20 20 16 16 DNF             72
5 Smetana Matěj 2009 M CZE OK Ski Pardubice, z.s. 12 16 20 20 DNF             68
6 Černický Matěj 2008 M CZE Orlický ski team z.s. 16 10 12 10 DNF             48
7 Gajdušek Matěj 2009 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DSQ 12 8 12 DNF             32
8 WOJTYLA Ondra 2008 M CZE SKI MOSTY DNS DNS DNS DNS DNS             0
                                   
                                   
U16 - STARŠÍ ŽAČKY
1 Koryntová Aneta 2006 L CZE OK Ski Pardubice, z.s. DSQ 50 50 50 50             200
2 Suchá Tatiana 2006 L SVK   35 35 20 35 35             160
3 Knorová Lenka 2007 L CZE JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 25 25 7 25 25             107
4 Ježová Anna 2006 L CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 50 20 12 10 12             104
5 Pánková Sára 2006 L CZE FreeSki Academy Brno z.s. 16 16 35 16 20             103
6 Zatloukalová Kateřina 2006 L CZE Lyžařský klub Olomouc,z.s. 20 12 25 20 16             93
7 Gavalierová Sára 2006 L SVK   12 10 16 12 8             58
8 Jebavá Ella 2007 L CZE Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s. 10 DSQ 8 8 10             36
9 Slováčková Aneta 2006 L CZE FreeSki Academy Brno z.s. 8 DNS DNS DNS DNS             8
                                   
                                   
                                   
U16 - STARŠÍ ŽÁCI
1 Bláha Daniel 2006 M CZE Orlický ski team z.s. 50 50 50 35 50             235
2 Knor Václav 2007 M CZE JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. 12 35 35 50 35             167
3 Jelínek Josef 2007 M CZE Individuální člen 35 25 25 25 25             135
4 Havlíček Jiří 2007 M CZE SKI Řetězárna 25 20 20 16 16             97
5 Trnka Filip 2007 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 20 16 12 12 20             80
6 Adámek Jakub 2007 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 16 DSQ 16 20 DNF             52
7 Šeliga Teodor 2007 M CZE Ski klub Victoria Brno z.s. DNF DNF DNS DNS DNS             0
                                   
JUNIORKY
1 Fričová Nikola 2001 L SVK   35 50 50 50 50             235
2 Rejchrtová Eliška 2004 L CZE Orlický ski team z.s. DSQ 35 35 25 35             130
3 Stloukalová Sára 2005 L CZE Individuální člen 20 25 25 20 25             115
4 Abrahamová Šárka 2002 L CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 50 DSQ 16 35 DNF             101
5 Bílá Martina 2002 L CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS 20 12 12 20             64
6 Veselá Alena 2002 L CZE Lyžařský klub Olomouc,z.s. 25 DNF 20 16 DNF             61
7 Kutínová Lucie 2005 L CZE SK Zdarski z.s. 16 12 7 10 10             55
8 Slováčková Tereza 2004 L CZE FreeSki Academy Brno z.s. DNF 16 10 8 16             50
9 Černická Anna 2004 L CZE Orlický ski team z.s. DSQ 10 8 7 12             37
10 Peškarová Tereza 2005 L CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. DSQ DSQ DNS DNS DNS             0
                                   
JUNIOŘI
1 Machů Filip 2000 M CZE Spolek Grasski Štítná 50 35 35 35 35             190
2 Knor Aleš 2004 M CZE JAN NĚMEC SKI ACADEMY, z.s. DSQ 25 50 50 50             175
3 Kašický Jan 2002 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 25 12 25 16 20             98
4 Černický Jakub 2004 M CZE Orlický ski team z.s. 35 10 12 12 25             94
5 Zítka Jakub 2002 M CZE Sportovní klub Nové Město na Moravě 20 16 20 25 12             93
6 Ivánek Pavel 2003 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 16 20 16 20 16             88
7 Borák Jan 2001 M CZE Sportovní klub 4 SKI Ostrava z.s. DNS 50 DNS DNS DNS             50
8 Krejčí Vojtěch 2002 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. DNS DNS 10 10 10             30
9 Havlík Alexadnr 2003 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DSQ 8 DNS DNS DNS             8
                                   
                                   
ŽENY
1 Gergelyová Nikola 1997 L CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří 50 35 50 50 50             235
2 Rašovská Karolína 1999 L CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS 50 DNS DNS DNS             50
                                   
                                   
MUŽI
1 Barták Martin 1999 M CZE SKI KLUB České Petrovice 50 35 50 35 50             220
2 Mačát Václav 1999 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 35 20 35 25 35             150
3 Němec Jan 1976 M CZE Individuální člen DNS 50 DNS 50 DNS             100
4 Kachlíř Martin 1976 M CZE TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. DNS DNS 25 20 DNS             45
5 Hromádko Adam 1995 M CZE HB SKI TEAM z.s. DNF 25 DNS DNS DNS             25
6 Seifert Vladimír 1979 M CZE Lyžařský klub Svinec z.s. DNS DNS 20 DNS DNS             20
7 Hála Jan 1974 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS DNS 16 DNS DNS             16
8 Máca Martin 1990 M CZE Tělocvičná jednota Sokol Předklášteří DNS DNS DNS DNS DNS             0

Český OR pohár 2020

Výsledky závodů ČP pro sezónu 2020:

Český OR pohár 2019

Výsledky závodů ČP pro sezónu 2019: